• UPIS

• Upis u prvi razred je obavezan za svu djecu koja su, shodno članu 3. Zakona o osnovnom obrazovanju i odgoju Kantona Sarajevo, do 01. marta tekuće godine navršili pet i po godina života. Prema članu 3. istog Zakona u školu se mogu upisati i djeca mlađa od utvrđene starosne dobi na zahtjev roditelja ili staratelja ukoliko komisija za upis i testiranje učenika isti zahtjev i odobri.

I Obaveza roditelja/staratelja je da za upis dostave:

• 1. obrazac Izvoda iz matične knjige rođenih, (original ili ovjerenu fotokopiju)
    • 2. Ljekarsko uvjerenje o sposobnostima djeteta za upis u školu
    • 3. Uvjerenje o pohađanju obaveznog programa za djecu u godini pred polazak u školu koje izdaje predškolska ustanova
    • 4. četiri fotografije

II Za prijepis u starije razrede:
    • 1. Učenička knjižica
    • 2. Izvod iz matične knjige rođenih
    • 3. Četiri fotografije

Trenutno imamo slobodna mjesta u sljedećim razredima: 1,2,4,5,6,7,8. Ukoliko ste zainteresovani za prijepis, molimo Vas da se obratite sekretaru skole na tel: ‎033626077

Za dodatne informacije, možete nas kontaktirati na:
    Tel: +387 33 626-077